Kosmetika

Kosmetické ošetření pleti a čištění pleti šetrnou, ale účinnou technologií ultrazvukové špachtle. Příjemný relax bez zarudlé tváře. 

Základní kosmetické ošetření

Základní péče obsahuje: Odlíčení, tonizace, diagnostiku pleti, kyselinu AHA, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, sérum s koloidním stříbrem a závěrečný krém podle tipu pleti.

  •  30min - 450 Kč

Pokročilé kosmetické ošetření

pokročilá péče obsahuje: Odlíčení, tonizace, diagnostiku pleti, enzimický peeling, kyselinu AHA, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, sérum s koloidním stříbrem, kosmetickou masáž a závěrečný krém podle tipu pleti.

  • 60min - 590 

Kosmetické ošetření Speciál

Ošetření speciál obsahuje: Odlíčení, tonizace, diagnostiku pleti, enzimický peeling, kyselinu AHA, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, sérum s koloidním stříbrem, kosmetickou masáž, liftingovou masku a mikromasáž očního okolí.

  • 90min - 790 

Kosmetické ošetření Speciál plus

Ošetření speciál plus obsahuje: Odlíčení, tonizace, diagnostiku pleti, úpravu a barvení řas a obočí, enzimický peeling, kyselinu AHA, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, sérum s koloidním stříbrem, kosmetickou masáž, výživný zábal na ruce, kaviárový pleťový koktejl, hadí sérum, liftingovou masku a mikromasáž očního okolí.

  • 120min - 1290 

Jacquetova masáž obličeje

Toto ošetření je založené na studiích doktora Jacqueta. Jedná se o masáž určenou nejen k léčbě akné. Využívá se k tomu série poštipů, které pleť celkově uvolní, prokrví, okysličí svaly v obličeji a zpevní jeho konturu. Jacquetovou masáž provádíme na mastné pleti. Je vhodná také pro pleť velmi až extrémně citlivou.

  • 15min - 200 Kč

Alginátová/Kolagenová maska

BIO Renew Tissue maska - zábal

300 Kč

500 Kč

Jednotlivé kosmetické úkony

Úprava a barvení obočí

Úprava obočí

Barvení obočí

Barvení řas

Regenerační zábal na ruce


150 Kč
90 Kč
60 Kč
80 Kč
70 Kč

Depilace obličeje studeným voskem

Horní ret
Brada

Tváře

Nos


70 Kč
70 Kč
90 Kč

90 Kč

Depilace těla

Celé paže
Celé dolní končetiny
Záda
Lýtka 
Stehna 
Třísla 


170 Kč
420 Kč
250 Kč
180 Kč
240 Kč
150 Kč